1,5% dla dzikiej przyrody KRS 0000 120 960

PIT-38

PIT-38 Informacje

PIT-38 to formularz przeznaczony dla podatników uzyskujących przychody przez sprzedaż papierów wartościowych lub udziałów w spółkach z osobowością prawną. Z tego druku skorzystają także osoby, które objęły akcje lub wkład w spółdzielni w zamian za wkład niepieniężny w innej postaci niż przedsiębiorstwo. Formularz PIT-37 przeznaczony jest zarówno dla podatników opodatkowujących swoje dochody indywidualnie, jak i łącznie z dochodami małżonka.

W rozliczeniu z Fiskusem możesz potrzebować załącznika PIT/ZG informującego o wysokości dochodów z zagranicy.

Zeznanie podatkowe należy złożyć do 2 maja 2022 r.

 

 

PIT-38 Program

Aby ułatwić rozliczenie z Fiskusem przygotowaliśmy dla Państwa kolejną edycję cieszącego się wielką popularnością, darmowego programu do rozliczenia podatkowego - PIT za 2021. Nasz program jest prosty i przejrzysty. W kilku krokach zadaje pytania i zbiera wymagane dla deklaracji dane. Gotowego do złożenia PIT’a otrzymasz w kilka minut. Nie zdążysz nawet dopić kawy. Co ważne w zabieganym świecie, dzięki PIT 2020 możesz wysłać swoje zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego przez Internet nie ruszając się z domu. Wygodnie i bezpiecznie.

 

icon POBIERZ PROGRAM

 

PIT-38 Druk

PIT 2020 to także zawsze aktualne formularze podatkowe, gotowe do wydruku. Wystarczy kliknąć by zacząć samodzielnie wypełniać zeznanie podatkowe za 2021 r.

 


Pobierz w PDF

 

PIT-38 Online

Udostępniamy Państwu także wersję online programu PIT za 2021 r., pozwalającą na wypełnianie deklaracji w przeglądarce internetowej, bez instalacji. Praca w programie odbywa się poprzez szyfrowane połączenie SSL zapewniające poufność i integralność transmisji danych. Deklaracje podatkowe użytkownika nie są zapisywane na serwerze (program nie wymaga logowania) co dodatkowo podnosi wskaźnik bezpieczeństwa danych użytkownika. Szybko i pewnie.

 

icon WYPEŁNIJ ONLINE