1,5% dla dzikiej przyrody

Od lat robimy co w naszej mocy, żeby ochronić najcenniejsze ekosystemy w Polsce.
Działamy skutecznie również dzięki waszemu wsparciu.

logotyp

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

KRS 0000120960

ikona POBIERZ PROGRAM ikona ROZLICZ SIĘ ONLINE

PIT-28

   

icon POBIERZ PROGRAM icon WYPEŁNIJ ONLINE  

   

PIT-28 Informacje

PIT-28 to formularz przeznaczony dla podatników, którzy uzyskują przychody w ramach prowadzonej działalności gospodarczej objętej zryczałtowanym podatkiem. Ten druk jest także dla osób uzyskujących przychody z najmu lub dzierżawy. Formularz PIT-28 przeznaczony jest wyłącznie dla podatników opodatkowujących swoje dochody indywidualnie. Pamiętaj, że w przypadku uzyskiwania dochodów z innych źródeł np. etat lub umowa o zlecenie masz obowiązek złożyć również deklarację PIT-36.

Zeznanie podatkowe PIT-28 należy złożyć do 28 lutego 2022 r.

PIT-28 Program

Aby ułatwić rozliczenie z Fiskusem przygotowaliśmy dla Państwa kolejną edycję cieszącego się wielką popularnością, darmowego programu do rozliczenia podatkowego – PIT za 2021 r. Nasz program jest prosty i przejrzysty. W kilku krokach zadaje pytania i zbiera wymagane dla deklaracji dane. Gotowego do złożenia PIT’a otrzymasz w kilka minut. Nie zdążysz nawet dopić kawy. Co ważne w zabieganym świecie, dzięki PIT 2020 możesz wysłać swoje zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego przez Internet nie ruszając się z domu. Wygodnie i bezpiecznie.

 

icon POBIERZ PROGRAM

PIT-28 Druk

PIT 2020 to także zawsze aktualne formularze podatkowe, gotowe do wydruku. Wystarczy kliknąć by zacząć samodzielnie wypełniać zeznanie podatkowe za 2021 r.

 


Pobierz w PDF

PIT-28 Online

Udostępniamy Państwu także wersję online programu PIT za 2021, pozwalającą na wypełnianie deklaracji w przeglądarce internetowej, bez instalacji. Praca w programie odbywa się poprzez szyfrowane połączenie SSL zapewniające poufność i integralność transmisji danych. Deklaracje podatkowe użytkownika nie są zapisywane na serwerze (program nie wymaga logowania) co dodatkowo podnosi wskaźnik bezpieczeństwa danych użytkownika. Szybko i pewnie.

 

icon WYPEŁNIJ ONLINE

Deklaracje podatkowe

Przekaż 1,5%

Wesprzyj nasze działania przekazując 1,5% swojego podatku. Pobierz bezpłatny, bezpieczny program do rocznego rozliczenia podatkowego PIT.

Pomóż nam chronić przyrodę

Pomóż nam chronić przyrodę

Pomóż nam chronić przyrodę